Hlavní fotografie

O nás

Projekt OBSESSION spatřil světlo světa díky výjimečnému setkání lidí, kteří nyní tvoří Obsession-tým, které spojuje vášeň pro módu, cit pro krásu a odvaha být jiní. Veškeré jejich úsilí směřuje k jedinému cíli – vytvořit pro ženy prostředí, kde se propojí přední světoví módní návrháři a mladí kreativní umělci a každá si zde najde svůj osobitý styl v oblasti módy. Pod jednou střechou tak najdete zástupce předních světových návrhářů jako je Oscar de la Renta, Elie Saab, Erdem či extravagantní Maison Margiela Paris.


V dvoupodlažním butiku s rozlohou 350 m2 se snoubí tradice a šokující extravagance, luxusní a laskavé prostředí, kde se budou cítit výjimečně i ti nejnáročnější. Klienti zde najdou nové kolekce, nepostradatelné doplňky či šperky. Celý tým OBSESSION se soustředí na špičkový servis pro svoje současné i budoucí klienty.

 

Respektujeme a dodržujeme ochranu osobních údajů NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 
ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto
údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Poučení o ochraně osobních údajů na webu ZDE.

 

Webová stránka využívá pouze funkční, krátkodobé cookies za účelem správného fungování webu. Nemáme žádné statistiky ani marketingové kampaně.
Beru na vědomí